Compare styrelse

Styrelsen består av en ordförande samt sex ledamöter från intressentföretagen i Compare, samt tre adjungerade ledamöter från Region Värmland, Karlstads kommun och Karlstads universitet.

Fredrik Svensson

Styrelseordförande (Redpill Linpro)

+46 (0)70-603 36 35
fredrik.svensson@redpill-linpro.com

Ann Svalling

Styrelseledamot (Soleil)

+46 72-712 64 95
ann.svalling@soleilit.se

Johan Lundin

Styrelseledamot (Altran)

+46 (0)705-662 650
johan.lundin@altran.com

Malin Fransén-Kronberg

Styrelseledamot (Telia Company)

+46 (0)70-536 36 22
malin.fransen-kronberg@teliacompany.com

Tord Larsson-Steen

Styrelseledamot (Learningwell)

+46 (0)70-577 61 33
tord.larsson-steen@learningwell.se

Emelie Löfman

Styrelseledamot (Devarion)

+46(0)72- 536 73 31
emelie.lofman@devarion.se

Jakob Twedmark

Styrelseledamot (Motillo)

+46 (0)73-074 06 31
jakob.twedmark@motillo.se

Anna Brunström

Adjungerad ledamot (Karlstads universitet)

+46 54 700 17 95
anna.brunstrom@kau.se

Märet Engström

Adjungerad ledamot (Karlstads kommun)

+46 (0)70-020 54 36
maret.engstrom@karlstad.se

Stina Sjölin

Adjungerad ledamot (Region Värmland)

+46 (0)72-469 01 50
stina.sjolin@regionvarmland.se