Compare styrelse

Styrelsen består av en ordförande samt sex ledamöter från intressentföretagen i Compare, samt tre adjungerade ledamöter från Region Värmland, Karlstads kommun och Karlstads universitet.

Fredrik Svensson

Styrelseordförande (Redpill Linpro)

+46 (0)70-603 36 35
fredrik.svensson@redpill-linpro.com

Ann Svalling

Styrelseledamot / vice ordförande (Consid)

+46 (0)70-897 95 48
ann.svalling@consid.se

Anette Stjärnkvist Lönnberg

Styrelseledamot (Smartsmiling)

anette.lonnberg@smartsmiling.se

Malin Fransén-Kronberg

Styrelseledamot (Telia Company)

+46 (0)70-536 36 22
malin.fransen-kronberg@teliacompany.com

Tord Larsson-Steen

Styrelseledamot (Learningwell)

+46 (0)70-577 61 33
tord.larsson-steen@learningwell.se

Anna Forsberg

Styrelseledamot (Sticky Beat)

+46(0)70-604 08 78
anna@stickybeat.se

Jakob Twedmark

Styrelseledamot (Motillo)

+46 (0)73-074 06 31
jakob.twedmark@motillo.se

Anna Brunström

Adjungerad ledamot (Karlstads universitet)

+46 54 700 17 95
anna.brunstrom@kau.se

Eleonore Åkerlund

Adjungerad ledamot (Region Värmland)

eleonore.akerlund@regionvarmland.sed.se

Märet Engström

Adjungerad ledamot (Karlstads kommun)

+46 (0)70-020 54 36
maret.engstrom@karlstad.se

Besöks- och postadress

Sommargatan 101A
656 37 Karlstad

Hitta till oss

Info@compare.se

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter
till oss som jobbar på Compare

Ta kontakt

Följ oss



Anmäl till nyhetsbrev!