Kontakta oss

Magnus Bårdén

Managing Director / Process Manager DigitalWell Arena

+46 (0)70 815 56 65
magnus.barden@compare.se

Ellie Berggren

Economy & Project Coordinator

+46 (0)73 540 15 35
ellie.berggren@compare.se

Lise Bergqvist

Communications Manager

+46 (0)76 213 88 21
lise.bergqvist@compare.se

Anders Milde

Communicator

+46 (0)73 653 62 67
anders.milde@compare.se

Johan Håkansson

Communicator & Process Leader

+46 (0)73 045 51 38
johan.hakansson@compare.se

Sandra Dalåsen

Event Coordinator / Process Manager

+46 (0)73 025 71 29
sandra.dalasen@compare.se

Mikael Holmgren

Process Leader Industry & Competence / Compare Membership Management

+46 (0)70 354 76 61
mikael.holmgren@compare.se

Josephine Schapiro

Process Manager

+46 (0)73 026 24 01
josephine.schapiro@compare.se

Marie Granander

Process Manager

+46 (0)73 500 80 96
marie.granander@compare.se

Stefan Skoglund

Digital Business Developer

+46 (0)70 607 08 67
stefan.skoglund@compare.se

Peter Gunnebro

Digital Coach

+46 (0)73 626 37 18
peter.gunnebro@compare.se

Lina Svensberg

Process Leader, Entrepreneurship & Commercialization

+46 (0)76 137 97 68
lina.svensberg@compare.se

Neshe Tuna

Project Developer

+46 (0)72 530 36 88
neshe.tuna@compare.se

Marika Martin

Process Development Designer

+46 (0)73 028 81 68
marika.martin@compare.se

Jonas Matthing

Innovation Manager

+46 (0)70 669 58 05
jonas.matthing@compare.se

Jenny Thalin

Innovation Manager

+46 (0)73 447 21 40
jenny.thalin@compare.se

Elin Fouganthine

Innovation Manager

+46 (0)73 328 17 36
elin.fouganthine@compare.se

Anders Solberg

Innovation Manager

+46 (0)73 529 14 62
anders.solberg@compare.se

Besöks- och postadress

Sommargatan 101A
656 37 Karlstad

Hitta till oss

Info@compare.se

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter
till oss som jobbar på Compare

Ta kontakt

Följ oss



Anmäl till nyhetsbrev!