Kontakta oss

Stefan Skoglund

Digital affärsutvecklare & medlemsansvarig

+46 (0)706-07 08 67
stefan.skoglund@compare.se

Jeanette Köster

Områdesansvarig Digital innovation, Projektledare DigitalWell

+46 (0)70-309 81 25
jeanette.koster@compare.se

Lise Bergqvist

Digital marknadskommunikatör

+46 (0)762-13 88 21
lise.bergqvist@compare.se

Marika Martin

Marknadskommunikatör DigitalWell

+46 (0)73 028 81 68
marika.martin@compare.se

Mikael Holmgren

Processledare Digital Kompetens, Ansvarig Metod- och Processutveckling DigitalWell

+46 (0)70 354 76 61
mikael.holmgren@compare.se

Lina Svensberg

Processledare DigitalWell

Föräldraledig
lina.svensberg@compare.se

Josephine Schapiro

Processledare DigitalWell

+46 (0)73 026 24 01
josephine.schapiro@compare.se

Malthe Vesström

Trainee Junior Processledare

+46 (0)72 530 36 88
malthe.vesstrom@compare.se