Kontakta oss


Magnus Bårdén

VD
+46 (0)708-15 56 65
magnus.barden@compare.se  

Elina Svensson

Projektledare 
Kontaktperson Ung digital idé
+46 (0)733-43 40 43
elina.svensson@compare.se  

Malin Eide

Projektutvecklare / affärsutvecklare
(Karlstad, Hammarö & Grums) 
+46 (0)734-20 09 99
malin.eide@compare.se

Lise Bergqvist

Digital kommunikatör
+46 (0)762-13 88 21
lise.bergqvist@compare.se

Martin Hamilton

Digital rådgivare
+46 (0)707-90 97 16
martin.hamilton@compare.se 

Stefan Skoglund

Digital affärsutvecklare
(Årjäng, Eda, Torsby, Arvika & Munkfors)
+46 (0)706-07 08 67 
stefan.skoglund@compare.se 

Elin Tienvieri

Affärsutvecklare
(Arvika & Kil)
+46 (0)730-73 71 61
elin.tienvieri@compare.se

Christoffer Lindgren

Sjukskriven
Affärsutvecklare 
+46 (0)705-13 37 85
christoffer.lindgren@compare.se

Fredrik Lindholm

Digital affärsutvecklare 
(Filipstad & Forshaga)
+46 (0)707-33 39 23
fredrik.lindholm@compare.se 

Oskar Linderoth

Digital affärsutvecklare
+46 (0)736 95 18 41
oskar.linderoth@compare.se

 

 



Besök- och postadress:
Sommargatan 101A
656 37 Karlstad
Hitta till oss 

Mejla oss:
info@compare.se

Få nyheter från oss:
Anmäl dig till vårt nyhetsbrev
Compare på Mynewsdesk 

Följ oss i sociala medier:
Få digital inspiration på Facebook 
Stärk din kompetens på Linkedin
Ta del av vad som händer i IT-Värmland på Twitter